HAKKIMIZDA

Güvenlik Sistemi Çözümleri

guvenliksistemicozumleri.com, güvenlik sistemleri ve bilişim teknolojilerinin gerektiği her alanda güvenilir çözümler üreten ve uygulayan bir firma olarak kurulmuştur.

Yıllardır süregelen kalite politikamız, doğru proje tasarımı ve doğru ürün tercihi ile birleştiğinde, çalıştığımız kurum ve bireylere konfor ve güven sağlamaktadır. Firmamız, satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize sağladığı destekle sektördeki tecrübesini ortaya koymaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, yüksek teknoloji gerektiren sistemler tasarlayabilir ve birden fazla sistemi entegre bir şekilde çalıştırabiliriz. Bu sayede müşterilerimize kapsamlı ve etkili çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında satış öncesi iş tasarımı ve danışmanlık, uygulama ve mühendislik hizmetleri ile satış sonrası teknik destek, bakım ve garanti hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, projelerin başından sonuna kadar her aşamada yanınızda olmaktayız.

Firma olarak çeşitli uygulama alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Hastaneler ve sağlık kuruluşları, oteller ve turizm tesisleri, alışveriş merkezleri ve mağazalar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri ve plazalar, rezidanslar, konaklar, siteler, karayolları, metrolar, havalimanları, bilgi işlem merkezleri, tarihi binalar ve müzeler, eğitim kurumları ve spor tesisleri gibi farklı sektörlere yönelik çözümler sunmaktayız.

guvenliksistemicozumleri.com olarak, teknolojiyi kullanarak güvenliğinizi sağlamak ve işlerinizi daha verimli hale getirmek için en iyi çözümleri sunmaya odaklanmaktayız. Güvenlik sistemleri ve bilişim teknolojilerinde güvenilir bir iş ortağı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Founded in 2009

Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam quis ante.

Top Online Electronic Store

Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam quis ante.

Quality Brands

Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam quis ante.

Tecrübe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus, viva la vida. Penci design.

Cool Employees
0 +
Customers
0 +
Products Sold
0 +
Online Awards
0 +

Free Shipping & Return

for regular customers or over $200 online orders

15 Days Exchange

errors from manufacturers within 15 days of purchase

Secure Payment

credid card payment or Apple Pay, Google Pay support

Customer Support 24/7

sale and return support daily and for holiday shoppings